Konkurs ofert na świadczenia opieki zdrowotnej nr 7/2022/Udl; Kod CPV: 85100000-0, 85140000-2, 85141000-9

Opoczno, dnia 22.11.2022 r.

DYREKTOR SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ

SZPITALA POWIATOWEGO im. EDMUNDA BIERNACKIEGO W OPOCZNIE

ogłasza konkurs ofert numer 7/2022

na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez

TECHNIKA ELEKTRORADIOLOGII

(CPV:85100000-0 Usługi ochrony zdrowia, 85140000-2 Różne usługi ochrony zdrowia, 85141000-9 Usługi świadczone przez personel medyczny)

na okres: 24 miesięcy, tj. od dnia 01.01.2023 r. do dnia 31.12.2024 r., w Dziale Diagnostyki Obrazowej SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Opocznie, w lokalizacji przy ul. Partyzantów 30 w Opocznie:

1.Do konkursu mogą przystąpić oferenci, którzy:

1. są uprawnieni do udzielania świadczeń zdrowotnych zgodnie z przedmiotem konkursu;

2. posiadają wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub KRS;

3. mają zawartą umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie udzielaniu świadczeń zdrowotnych (objętych konkursem ofert) lub złożą oświadczenie o zamiarze jej zawarcia,

4. potwierdzą dyspozycyjność do świadczenia usług objętych konkursem w zakresie składanej oferty,

5. posiadają Certyfikat Ochrony Radiologicznej Pacjenta.

6. ukończyły szkołę policealną publiczną lub niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskały tytuł zawodowy technika elektroradiologa lub dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik elektroradiolog lub posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunkach kształcących w zakresie elektroradiologii i tytuł zawodowy licencjata lub magistra.

2. Informacje o warunkach konkursu, formularz oferty, projekt umowy i inne, związane
z przedmiotem konkursu dokumenty, udostępniane są w siedzibie Udzielającego zamówienia w Opocznie, ul. Partyzantów 30, budynek „B” pokój 6 oraz 25, w godz. od 8.00 do 15.00, kontakt telefoniczny 44/754 48 14 oraz na stronie Udzielającego zamówienia www.szpitalopoczno.pl

3. Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami należy umieścić w zamkniętej kopercie opatrzonej danymi Oferenta (imię i nazwisko oferenta/nazwa oferenta i adres jego zamieszkania/siedziba podmiotu) z dopiskiem „Konkurs ofert nr 7/2022 Technik Elektroradiologii i złożyć w Sekretariacie Dyrekcji Zamawiającego: w Opocznie, ul. Partyzantów 30, Budynek A, II piętro, – do dnia 01.12.2022 r. do godz. 13.00.

W przypadku przesłania oferty drogą pocztową o terminie jej złożenia decyduje data wpływu do Sekretariatu Zamawiającego.

4. Otwarcie ofert na w/w świadczenia nastąpi w gabinecie Z-cy Dyrektora Zamawiającego: w Opocznie, ul. Partyzantów 30, Budynek A, II piętro, w dniu 01.12.2022 r. o godz. 13.15.

5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w siedzibie Udzielającego zamówienia w terminie do dnia 09.12.2022 r.

6. Zamawiający możliwość częściowego rozstrzygnięcia konkursu. W takim przypadku:

– rozstrzygnięcie konkursu w części dotyczącej ofert, które zostaną przyjęte przez Zamawiającego bez negocjacji lub co do których negocjacje z oferentami zostaną zakończone w terminie 3 dni roboczych od dnia otwarcia ofert nastąpi do dnia 05.12.2022 r.

– rozstrzygnięcie konkursu w odniesieniu do pozostałych ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego do dnia 09.12.2022r.

7. O rozstrzygnięciu konkursu ofert, w tym rozstrzygnięciu częściowym i rozstrzygnięciu końcowym, ogłasza się w dniu rozstrzygnięcia (rozstrzygnięcia częściowego lub końcowego) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zamawiającego w Opocznie, ul. Partyzantów 30 Budynek oraz na jego stronie internetowej.

8. Oferent jest związany ofertą przez okres 30 dni licząc od dnia, w którym upływa termin składania ofert.

9. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu w każdym czasie lub prawo do przesunięcia terminu składania lub otwarcia ofert, albo terminu rozstrzygnięcia konkursu – bez podawania przyczyny.

Oferentowi, którego interes prawny doznał uszczerbku w wyniku naruszenia przez Udzielającego zamówienia zasad przeprowadzania postępowania konkursowego przysługuje prawo do składania środków odwoławczych (protest i odwołanie) na zasadach określonych w Szczegółowych Warunkach Konkursu Ofert Nr 7/2022.

SP ZOZ Szpitala Powiatowego

im. Edmunda Biernackiego w Opocznie