Zasłużona emerytura dla pana Mieczysława Biskupa

Serdeczne podziękowania za 35 lat pracy na rzecz szpitala dla pana Mieczysława Biskupa.

Pan Mieczysław zaczął swoją „przygodę” z naszą placówką w 1986 roku, gdy został zatrudniony jako sanitariusz. Od 2010 roku pełnił funkcję palacza, portiera i był odpowiedzialny za depozyt rzeczy osobistych naszych pacjentów.

Z okazji przejścia na emeryturę składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią pracę w naszym szpitalu, zaangażowanie i włożone serce. Dziękujemy za to, że był Pan zawsze pomocny i życzliwy dla Pacjentów szpitala, współpracowników i kooperantów. Wyrażamy także nadzieję, że nie zapomni Pan o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile. Ślemy gorące pozdrowienia od kolegów i koleżanek z pracy.

Wiek emerytalny jest po to, by zrealizować wszystkie swoje niespełnione plany. Życzymy więc Panu samych pomyślności!