Serdeczne podziękowania dla podopiecznych i pedagogów Przedszkola E-Maluch i Szkoły Podstawowej w Wygnanowie

💕💕 Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich przedszkolaków, uczniów i grona pedagogicznego z Przedszkola E-Maluch i Szkoły Podstawowej w Wygnanowie za wspaniałe serce i pamięć o Pacjentach ZOL-u.
😍😍 Przepięknie wykonane kartki świąteczne i własnoręcznie wykonane przez dzieci stroiki 🌲sprawiły ogromną radość i łzy wzruszenia wśród Pacjentów. Jest nam niezmiernie miło, że o nas pamiętacie i w tym szczególnym czasie pokazujecie swoją postawą miłość 💕 do drugiego człowieka.
🤝 W imieniu swoim i Pacjentów ZOL-u składamy dzieciom, uczniom i nauczycielom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy wszystkim: miłości, pokoju i radości.☀️
💝 Niech te Święta będą dla Was czasem wyjątkowym, kiedy to możemy zatrzymać się w biegu, pochylić się nad bliskimi i powiedzieć: „Kocham Cię, dobrze że jesteś.”
👏 Jeszcze raz dziękujemy Kinga Rek – instruktor terapii zajęciowej wraz z Pacjentami Zol-u.