Zamknięcie wejścia głównego do szpitala

Informujemy, że ze względu na prowadzone prace remontowe zamknięte będzie wejście główne Szpitala aż do odwołania.

W związku z powyższym będzie możliwe wejście do budynku szpitala tylko i wyłącznie od strony parkingu wewnętrznego (podwórko szpitalne). Dotyczy to zarówno wejścia do laboratorium oraz do pracowni: RTG, USG i tomografii komputerowej, ale również do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Osoby niepełnosprawne i niepełnosprawne motorycznie mogą skorzystać z windy (wejście z poziomu -1). W chwili obecnej możliwe jest jeszcze wejście do Poradni Dziecięcej i NPL (Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej) jak dotychczas. O wszelkich zmianach w zależności od postępu prac remontowych będziemy informować na bieżąco.

Przypominamy jednocześnie o przywróceniu odwiedzin pacjentów przebywających w Szpitalu. Więcej szczegółów tutaj.