ZAMKNIĘCIE WEJŚCIA GŁÓWNEGO DO SZPITALA

📣Informujemy, że ze względu na prowadzone prace remontowe nadal pozostaje zamknięte wejście główne Szpitala aż do odwołania.
📣W dniu dzisiejszym wejście do Poradni Dziecięcej i NPL (Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej) również jest już niemożliwe od frontu.
👉W związku z tym prosimy wchodzić do szpitala od strony parkingu wewnętrznego (podwórko szpitalne). Dotyczy to zarówno wejścia do Laboratorium oraz do pracowni: RTG, USG i tomografii komputerowej, ale również do SORu (Szpitalnego Oddziału Ratunkowego), Poradni Dziecięcej i NPL (Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej).
👉Osoby niepełnosprawne i niepełnosprawne motorycznie mogą skorzystać z windy (wejście z poziomu -1).
O wszelkich zmianach, w zależności od postępu prac remontowych, będziemy informować na bieżąco.