PRZYWRÓCENIE ODWIEDZIN PACJENTÓW W SZPITALU

Przypominamy, że od 2 sierpnia br. umożliwiamy odwiedzanie pacjentów hospitalizowanych w oddziałach Szpitala oraz przebywających w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym, z zachowaniem następujących zasad:
1. Odwiedziny odbywają się w godzinach ⏰ od 15.00 do 17.00.
2. Odwiedziny muszą być wcześniej uzgodnione ☎️ z ordynatorem oddziału lub lekarzem dyżurnym.
3. W tym samym czasie u pacjenta przebywać może 1 osoba odwiedzająca.
4. W tym samym czasie w sali chorych może przebywać 1 osoba odwiedzająca.
5. Odwiedzający zobowiązani są do noszenia maseczek ochronnych oraz do dezynfekcji rąk.

Odwiedzać pacjentów mogą wyłącznie osoby, które przy wejściu do oddziału okażą:
✔negatywny wynik testu PCR lub testu antygenowego – wykonanego do 48 godzin przed wizytą,
✔ zaświadczenia o zaszczepieniu przeciwko SARS-COV-2 – wykonanego na co najmniej 14 dni przed wizytą (decyduje data przyjęcia II dawki lub data przyjęcia szczepionki jednodawkowej),
✔Unijny Certyfikat COVID z tytułu przejścia choroby COVID-19 – potwierdzający przechorowanie w okresie od 11 do 180 dni przed wizytą.