Podziękowania dla doktora Łukasza Haze

Serdeczne podziękowanie dla pana doktora Łukasza Haze za wielkoletnią praktykę lekarską w naszym szpitalu na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym oraz Poradni Ortopedycznej.

Gorące podziękowania za zaangażowanie i trud włożone w pomoc medyczną, która pomogła naszym pacjentom w powrocie do zdrowia. Dziękujemy za okazaną im życzliwość, wsparcie i profesjonalizm. Składane wyrazy wdzięczności ze strony naszych podopiecznych jednoznacznie wskazują, że otaczał ich Pan fachową i troskliwą opieką.

Serdeczne podziękowania płyną również od Pana współpracowników, za wytrwałość i sumienność w wykonywaniu obowiązków, nieocenioną pomoc koleżeńską oraz po porostu miłą atmosferę pracy. Życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym, jak i zawodowym.