Podziękowania dla Darczyńców: Ceramika Paradyż Sp. z o.o. oraz AGRO-WIKT Sp. z o.o.

W imieniu Dyrekcji, Pracowników i Pacjentów SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Opocznie pragniemy podziękować za pomoc rzeczową w postaci ponad 200 m² płytek otrzymaną od firmy Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Wdzięczni za okazaną szczodrość pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dobrej woli dla Pana Stanisława Tępińskiego.
Z szerokiej palety asortymentu oferowanego przez spółkę Ceramika Paradyż  Sp. z o.o. wybraliśmy poniższe wzory:

• EMILLY GRYS ŚCIANA 30X60 G1 – 67,68 m²  (wzór)
  • EMILLY GRYS ŚCIANA STRUKTURA DEKOR 30X60 G2 – 67,68 m² (wzór)
  • WOOD BASIC BIANCO GRES SZKL. 20X60 G2 – 66 m² (wzór)

Przekazane płytki zostaną przeznaczone na zaplanowane prace remontowe celem zapewnienia w naszym szpitalu odpowiednich warunków sanitarnych.

Dziękujemy gorąco Panu Wojciechowi Wiktorowiczowi z firmy AGRO-WIKT Sp. z o.o. za zorganizowanie transportu przekazanych darów z Tomaszowa Mazowieckiego do naszej placówki zlokalizowanej w Opocznie.

Doceniamy i bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.