Jerzy Nowakowski – kończy współpracę ze szpitalem

Jerzy Nowakowski – oddany położnik ginekolog

Pan doktor Nowakowski rozpoczął swoją karierę zawodową dokładnie:

📆  1 października 1985, natomiast

📆  z dniem 31 grudnia 2021 kończy tą wieloletnią współpracę z naszym szpitalem.

👨‍⚕️ Pan doktor przeszedł w swojej pracy przez różne stanowiska, począwszy od lekarza stażysty, młodszego asystenta, asystenta, starszego asystenta, aż do Zastępcy Ordynatora Oddziału Ginekologiczno-położniczo-noworodkowego. Swoją pracę świadczył zarówno we wspomnianym oddziale, jak i w Poradni Ginekologiczno-położniczej oraz Poradni USG.

👏 Panie doktorze w imieniu zarówno naszych Pacjentów, jak i nas Współpracowników składamy serdeczne podziękowania za te wszystkie lata, które poświęcił Pan doktor w służbie zdrowia. Aby radość z niesienia pomocy drugiemu człowiekowi była źródłem nieustającej siły i satysfakcji. Pragniemy podziękować za ofiarną pracę na rzecz Pacjentów, podopiecznych  oraz wszystkich osób korzystających z pomocy medycznej. Pana profesjonalizm, zaangażowanie, oddanie i wysoka kultura osobista są godne naśladowania.

💖 Wyrażamy wyrazy uznania za Pana dobre słowo kierowane do Pacjentów, jak i koleżanek oraz kolegów z pracy. Zostanie Pan zapamiętany jako ceniony lekarz i człowiek z wielką klasą jednocześnie. Pana wysoka kultura osobista, empatyczne podejście i równe traktowanie wszystkich z prawdziwą godnością na zawsze pozostanie w naszych sercach.

💐 Życzymy zdrowia i wytrwałości oraz niegasnącej pasji oraz wielu powodów do uśmiechu!

Dla przybliżenia sylwetki Pana doktora Nowakowskiego zachęcamy do przeczytania wywiadu z Panem doktorem: kliknij tutaj, aby zapoznać się z wywiadem