Wyróżnienie dla Działu Diagnostyki Laboratoryjnej

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 25.01.2022 roku zespół naszego Działu Diagnostyki Laboratoryjnej gościł Panie Izabelę Dąbek (International Sales Executive) oraz Remy Patton (Busness Development Manager) z firmy Randox.

Spotkanie było skutkiem uczestnictwa  Działu Diagnostyki Laboratoryjnej SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Opocznie w kontroli zewnątrzlaboratoryjnej RIQAS. Program jest prowadzony przez brytyjską firmę RANDOX i jest to największy międzynarodowy program kontroli jakości. Celem wizyty było wspólne omówienie wyników kontroli zewnątrzlaboratoryjnej uzyskiwanych przez nasz Dział Diagnostyki Laboratoryjnej. Czujemy się wyróżnieni, ponieważ tylko nieliczne laboratoria były odwiedzone przez tak ważnych gości. Dziękujemy za ten gest doceniania naszej wytrwałej pracy.

Poniżej podziękowania otrzymane od firmy Randox.

Dziękujemy za spotkanie i wspólny przegląd wyników międzynarodowej kontroli jakości RIQAS, porównującej wyniki kilkudziesięciu tysięcy laboratoriów ze 139 krajów.

Liczba certyfikatów RIQAS otrzymywanych corocznie przez Dział Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala Powiatowego w Opocznie jest najlepszym świadectwem wysokiej dbałości o jakość wyników dostarczanych pacjentom każdego dnia.

Jesteśmy dumni, że od ponad 20 lat wspieramy Dział Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala Powiatowego w Opocznie w utrzymywaniu jakości na najwyższym, światowym poziomie.

Izabela Dąbek
Randox Laboratories Polska

Remy Patton
Randox Laboratories Ltd. UK”