Podziękowania dla Pani Doroty Rybińskiej, Pielęgniarki Naczelnej

Serdeczne podziękowania dla Pani Doroty Rybińskiej za prawie 20-letnie świadczenie pracy na rzecz naszego szpitala.

Z kalendarium szpitala:
📆 01 listopada 2003 – pierwszy dzień Pani Doroty jako Koordynatorki pielęgniarek OAiT
📆 13 stycznia 2006 – Pani Dorota objęła stanowisko Pielęgniarki Naczelnej w naszym szpitalu
📆 12 stycznia 2022 – rozpoczęcie pracy jako Pełnomocnik ds. Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Zarządzania Systemami Jakości. Dodatkowo Pani Dorota nadal będzie pełnić funkcję Pełnomocnika ds. Praw Pacjenta.

Pani Doroto przy okazji zmiany stanowiska chcielibyśmy podziękować za Pani dotychczasowe zaangażowanie w pracę na rzecz szpitala i naszych Pacjentów. Proszę przyjąć wyrazy naszej wdzięczności za wykonywanie tak pięknego i odpowiedzialnego zawodu. Dziękujemy za Pani profesjonalizm, kulturę osobistą i etykę zawodową, które codziennie decydują o tym, że praca z Panią jest dla nas przyjemnością. Cechuje Panią niezwykła sumienność i zaangażowanie, jest Pani zawsze przygotowana do podejmowanych działań, a podjęte decyzje są przemyślane.

Pani wkład w realizowane przedsięwzięcia, często wykraczający poza obowiązki oraz osobiste zaangażowanie w ciągu tych wszystkich lat pozwoliły na rozwiązanie wielu problemów dotyczących zarówno naszego zespołu, jak i lokalnej społeczności. Dziękujemy za wsparcie dobrą radą w trudnych chwilach i dzielenie się doświadczeniem z różnych dziedzin życia.

Szczególne słowa podziękowania i wyrazy szacunku kierujemy do Pani za ofiarną i trudną pracę oraz poświęcenie podczas nastania pandemii. Stanęła Pani wówczas na pierwszej linii frontu w walce z nieznanym wrogiem. Doskonale Pani rozumie i realizuje cel służby medycznej, którą jest służba życiu. Dzięki takim osobom jak Pani, możemy czuć się bezpiecznie.

Liczymy, że nowe zajęcia przyniosą Pani dużo radości. Życzymy odwagi i sił, by móc porywać się na nowe cele i zmiany. Życzymy realizacji planów i nowych marzeń oraz kolejnych natchnień jak fal, które pchają statek do przodu. Życzymy, aby na nowym stanowisku miała Pani szansę wykorzystać swój nieoceniony potencjał. Życzymy, aby przychodziła Pani do pracy z uśmiechem.