Barbara Michnicka – pielęgniarka z Oddziału Dziecięcego

Gratulacje dla Pani Barbary Michnickiej, naszej wieloletniej pielęgniarki pracującej na Oddziale Dziecięcym niezmiennie od ponad 40 lat.

Kalendarium pracy Pani Barbary w naszym szpitalu:
📆  1 września 1981 – Pani Basia rozpoczyna pracę na stanowisku pielęgniarki na Oddziale Dziecięcym,
📆  26 stycznia 2022 – Pani Basia nabywa praw emerytalnych, co nie oznacza, że się rozstajemy – nadal kontynuuje pracę w naszym szpitalu.

Z tej okazji składamy Pani Basi serdeczne życzenia zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Dziękujemy za Pani opiekuńczość, okazane ciepło i zrozumienie dla dzieci, które odbywały leczenie w naszym szpitalu na przestrzeni tych ponad 40 lat oraz każde dobre słowo skierowane do ich zatroskanych Rodziców. Pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania za Pani niestrudzoną pracę i wielką empatię okazywaną naszym małym podopiecznym. Troska i serce okazywane naszym Pacjentom jest bezcennym darem. Niech Pani zaangażowanie w opiekę nad Pacjentami Oddziału Dziecięcego zawsze budzi w Pani dumę, a ich wdzięczność (i ich Rodziców) niech dodaje Pani sił.

Pani Basiu, proszę przyjąć nasze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu zarówno zawodowym, jak i osobistym. Życzymy również wytrwałości w dalszym wykonywaniu tej szczególnej profesji. Oby kolejne lata pracy w naszym szpitalu nadal budziły u Pani pozytywne emocje.