Mikołaj w opoczyńskim szpitalu

A- A A+

Dnia 6 grudnia 2018 roku w godzinach dopołudniowych w naszym Szpitalu na oddziale Dziecięcym oraz    w Poradni D  był  św. Mikołaj. W towarzystwie pań: Dagmary Junknikiel – Rosiak (z- cy Dyrektora ds. Lecznictwa), Doroty Rybińskiej (Naczelnej Pielęgniarki), funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Opocznie oraz młodzieży z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 3 w Opocznie,  przebywające w tym czasie na Oddziale Dziecięcym dzieci, otrzymały prezenty w postaci: słodkości, zabawek, klocków lego, puzlii , gier, malowanek  oraz różnych drobnostek i gadżetów. Mikołaj udał się również na oddziały szpitalne, gdzie napotkanych pacjentów i odwiedzających częstował  mikołajowymi cukierkami.

Olbrzymi worek Mikołaja, udało się zapełnić dzięki hojności naszych fundatorów tzn.: Starostwa Powiatowego w Opocznie, Nadleśnictwa Opoczno, Domu Brakerskiego  Merydian, przedsiębiorców z naszego miasta i okolic.

Wszystkim sponsorom bardzo dziękujemy.

To dzięki nim  św. Mikołaj był w tym roku tak bogaty i wzbudził uśmiech na  twarzach dzieci i młodzieży oraz ich rodziców.

 

 

Podziel się na: