Fizjoterapia

A- A A+

Fizjoterapia

W pracownii rehabilitacji pracuje 5 osób z wykształceniem wyższym jako fizjoterapeuci 2 osoby jako technicy fizjoterapii, stażyści z zależności od okresu (obecnie 1 osoba)

Sonaris S z głowicą 4 cm2

Aparat do klasycznych zabiegów ultradźwiękowych pozwala na pełną kontrolę parametrów zabiegów. Prosta obsługa , duża ilość jednostek chorobowych pozwala na szybsze i wygodniejsze świadczenie zabiegu.

Etius U pełna dwukanałowa elektroterapia

Uproszczona obsługa, wbudowane programy zabiegowe, nadawanie nazw własnym programom oraz automatyczne wyliczenie reobazy, chronaksji, współczynnika akomodacji wraz z elektrodami samoprzylepnymi przyśpiesza wykonanie zabiegów pacjentów oraz podnosi komfort zabiegów.

Polaris 2

Aparat do laseroterapii i biostymulacji współpracujący z sondami punktowymi. Zróżnicowane moce w zależności od potrzeb wskaźnik gotowości do pracy i sygnalizacji pracy wraz z trybem manualnym pozwala na sekwencje zabiegowe wg wskazań specjalisty.

Krzesło do masażu

Wygodne, funkcjonalne krzesło do masażu idealnie sprawdza się do masażu kręgosłupa pacjentów z przeciwwskazaniem do leżenia na brzuchu. Szerokie możliwości regulacji krzesła pozwala dopasować do wagi i wzrostu pacjenta, ułatwiając dostęp do odpowiednich partii mięśni oraz podnosi komfort i skuteczność zabiegów.

Atlas do ćwiczeń

Atlas do ćwiczeń to sprzęt, który sprawdzi się podczas wzmacniania wszystkich partii ciała. Dzięki mocnej konstrukcji, atlas jest bezpieczny i stabilny. Można na nim zwiększyć masę mięśniową, np. po zanikach mięśniowych, a także popracować z pacjentem nad jego kondycją psychoruchową.

Podziel się na: