Podziękowania dla Pani Teresy Marczak za 40 lat pracy

Serdeczne podziękowania za 40 lat pracy na rzecz szpitala dla pielęgniarki pani Teresy Marczak.

Pani Teresa została przyjęta do naszej placówki 28 lipca 1981 roku na Oddział Noworodków, w kolejnych latach została oddelegowana do pracy w Poradni Chirurgicznej, a następnie od 1 lutego 2003 aż do chwili obecnej świadczyła pracę w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Z okazji zasłużonej emerytury pragniemy podziękować Pani Teresie za profesjonalną, troskliwą opiekę medyczną, życzliwą postawę, okazałe ciepło i zrozumienie, miły, szczery uśmiech oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, wytrwałości, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. P.S. Serdeczne uściski i słowa podziękowania za wspólną pracę od koleżanek i kolegów.