Podziękowania dla Pani Anny Zięby

Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Zięby w związku z zakończeniem pracy w naszym szpitalu. Wspólnie realizowane przedsięwzięcia zachowamy w naszej pamięci jako cenne i miłe doświadczenia. Wyrażamy nadzieję. że te wszystkie lata współpracy przywołują również i u Pani dobre wspomnienia. Na progu nowego etapu życia zawodowego życzymy, by nowa praca była aktywnym czasem spełniania ambicji zawodowych.

Pani Anna rozpoczęła pracę w SP ZOZ Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Opocznie jako główna księgowa w dniu 1 grudnia 2018 roku. Od tego czasu niezmiennie zajmowała się szpitalnymi finansami. Z kolei 1 lutego 2020 roku została powołana na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Finansowo-Administracyjnych, którą to funkcję pełniła aż do 30 sierpnia 2021 roku.

Przeżyła Pani wspólnie z naszym szpitalem wiele różnych momentów i zawirowań. Mamy za sobą wspaniałe czasy i trudne momenty. Zmieniały się strategie, koncepcje i cele. Dla Pani, niezależnie od tego co działo się dookoła, zawsze najważniejsza była podstawowa zasada, a mianowicie osiągnięcie zamierzonego celu.

Dziękujemy za wspólne chwile i życzymy sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!